Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Z bieszczadzkich boisk #1 - nowy cykl naszego portalu

foto MKS Arłamów Ustrzyki Dolne / Facebook

wiadomosci „Z bieszczadzkich boisk” to nowy cykl, który systematycznie ukazywać będzie się na łamach portalu wBieszczady.pl.

Kamil Mielnikiewicz

Opublikowano: 25 lipca 2020 05:00 | Aktualizacja: 25 lipca 2020 05:27

Na przestrzeni ostatnich lat można było zauważyć, że lokalna piłka zwłaszcza w okresie letnim, przyciąga nie tylko okolicznych mieszkańców, ale także przyjezdnych.  Przybywający w Bieszczady chętnie zasiadają na trybunach miejscowych stadionów, by obejrzeć  spotkania drużyn występujących zarówno na boiskach klasy okręgowej, jak również klasy A i B

 

Mimo że, nie jest to profesjonalny futbol to potrafi zapewnić kibicom ogromne emocje.

 

Na naszej stronie publikować będziemy cotygodniowy terminarz bieszczadzkich zespołów zrzeszonych w Okręgowym Związku Piłki Nożnej w Krośnie – Szarotka Uherce, MKS Arłamów Ustrzyki Dolne (klasa okręgowa); Nelson Polańczyk, Bieszczady Jankowce, Lotniarz Bezmiechowa, Sanovia Lesko, MKS Osława Zagórz (A klasa) oraz Pionier Średnia Wieś, Juventus Poraż, Zalew Myczkowce, Gabry Łukowe, Otryt Lutowiska, LKS Olszanica, Orzeł Górzanka, LKS Czaszyn ( B klasa). 

 

Już dziś zostanie zainauguorwany sezon 2020/2021 w klasie okręgowej OZPN Krosno. Swoje spotkania rozegrają MKS Arłamów Ustrzyki Dolne oraz Szarotka Uherce.

 

Klasa okręgowa I kolejka

 

Cosmos Nowotaniec – MKS Arłamów Ustrzyki Dolne

Data: 26.07.2020

Godzina: 15.00

Miejsce: Stadion Miejski w Nowotańcu (Nowotaniec 118)

 

Szarotka Uherce - Zamczysko Odrzykoń

Data: 26.07.2020

Godzina: 16.30

Miejsce: Stadion w Uhercach Mineralnych (Uherce Mineralne 126)

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.