Reklama

Reklama

Samochód do złożenia na Ukrainie

Opublikowano: 26 października 2020 15:30
Autor: Asia Paś | Zdjęcie: Bieszczadzki Oddział SG

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Wczoraj, 25 października do odprawy na wyjazd z Polski w Medyce zgłosił się 60-letni obywatel Ukrainy

Reklama

Mężczyzna w busie przewoził kilkaset części samochodowych. Funkcjonariusze Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej szczegółowo sprawdzili legalność pochodzenia podzespołów.

 


Czytaj także: Przez bariery do rzeki


 

W trakcie kontroli pod używanymi częściami ujawnili 160 ukrytych elementów pochodzących z Mazdy CX5 skradzionej niespełna 2 tygodnie wcześniej w terytorium Niderlandów.

 

Mundurowi z SG ustalili, że ujawniany transport to niemal wszystkie elementy (z wyjątkiem karoserii) niezbędne do złożenia kompletnego pojazdu. Były to m.in.: silnik, zawieszenie, układ kierowniczy i hamulcowy. Wartość podzespołów oszacowana na 28 tys. złotych.

 

Dalsze postępowanie w tej sprawie prowadzi Policja.

 

Od początki 2020 roku funkcjonariusze Straży Granicznej z Podkarpaciu zatrzymali prawie 1,5 tys. części pochodzących ze skradzionych pojazdów. Szacunkowa wartość zabezpieczonych podzespołów przekracza 900 tys. złotych.

 

źródło: BOSG

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.