Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Podsumowanie piłkarskiego weekendu: Gabry Łukowe umacniają się na pozycji lidera

Mecz: Gabry Łukowe - Juventus Poraż | foto FanPage/LKS Gabry Łukowe

wiadomosci Za nami kolejny weekend z piłką nożną w tle. Spośród wszystkich spotkań najwyższa wygrana padła w Nowotańcu, gdzie miejscowy Cosmos wygrał z Szarotką Uherce aż 6:0.

KM

Opublikowano: 16 września 2020 07:50 | Aktualizacja: 15 września 2020 22:46

Klasa okręgowa

 

MKS Arłamów Ustrzyki Dolne – Ostoja Kołaczyce 2:1 (1:1)

 

Cosmos Nowotaniec – Szarotka Uherce 6:0 (5:0)

 

Szarotka Uherce: Dominik Pasierbowicz, Jarosław Zaniewicz, (70’ Marcel Solon) Dominik Podgórski, Kamil Nestorowicz, Maciej Kuzicki, Bogdan Kwaśnik, Tomasz Hańczyk, Kamil Borowiec, Mateusz Leszczak, Adrian Lorenowicz i Kacper Jaremczuk. 

 

Klasa A

 

Górnik Strachocina – Sanovia Lesko 0:1 (0:0)

 

MKS Osława Zagórz – LKS Płowce Stróże Małe 2:3 (1:0)

 

1:0 Jakub Czura 23’

2:2 Piotr Kowalski 80’

 

MKS Osława Zagórz: Arkadiusz Mindur, Miłosz Stach, Adam Marcinik, Dominik Szajdek, Piotr Kowalski, (10’ Kacper Gaworecki) Grzegorz Kowalczyk, Adam Pisaniak, Jakub Czura, (83’ Radosław Filipowicz) Kamil Łącki, (70’ Piotr Marciniszyn) Maksymilian Muszyński i Paweł Rachwał.

 

Nelson Polańczyk – Remix Niebieszczany 5:3 (2:2)

 

1:0 Mariusz Wethacz 11’

2:2 Miłosz Galant 38’

3:2 Radosław Fedor 62’

4:2 Sebastian Staszkiewicz 63’

5:3 Mariusz Wethacz 83’

 

Nelson Polańczyk: (90’ Jakub Franos) Bartłomiej Maślany, Sebastian Staszkiewicz, Miłosz Galant, (70’ Kamil Głaz) Radosław Fedor, (85’ Jakub Matuszewski) Sebastian Głaz, Dariusz Głaz, Tomasz Marcinik, Marcin Sadowski, Kajetan Thym, Mariusz Wethacz i Patryk Wronowski.

 

WIKI Sanok – Bieszczady Jankowce 2:0 (1:0)

 

Bieszczady Jankowce: Konrad Namirowski, Mateusz Bryndza, Kacper Bryndza, Marek Jarosz, Dawid Kaliciński, Daniel Lipka, (46’ Andrzej Zieliński) Marcin Sidorski, Paweł Stefanowski, (60’ Dominik Bryndza) Krystian Uzdejczyk, (76’ Wojciech Murawski) Mateusz Uzdejczyk i Kamil Uzdejczyk. 

 

Klasa B

 

Gabry Łukowe – Juventus Poraż 4:1 (2:1)

 

1:1 Kamil Tokarz 27’

2:1 Bartosz Kusiak 45’

3:1 Damian Szajnowski 73’

4:1 Sławomir Swalarz 83’

 

Gabry Łukowe: Radosław Sywanicz, Norbert Latusek, Sylwester Kulig, (86’ Krzysztof Skowroński) Bartosz Kusiak, (58’ Krzysztof Bochnak) Michał Tokarz, Damian Szajnowski, Kamil Tokarz, Dawid Kopczyk, Kacper Kaczmar, (68’ Kacper Armata) Dariusz Baryła i Sławomir Swalarz. 

 

Otryt Lutowiska – Pionier Średnia Wieś 1:1 (0:0)

 

1:0 Jakub Pełdiak 66’

1:1 Andrzej Kotowski 85’

 

Otryt Lutowiska: Andrzej Pawlak, Marcin Ochwald, Mateusz Konik, Mateusz Kurmel, Adam Pawlak, (70’ Marek Budzowski) Tomasz Pawlak, (77’ Patryk Przbyła) Jakub Pełdiak, (60’ Łukasz Herbut) Bartosz Pełdiak, (65’ Miłosz Chrapkiewicz) Hubert Różycki, Kamil Steciuk i Yurii Dubravskyi. 

 

Pionier Średnia Wieś: Mariusz Ziembański, Krystian Szarek, Tomasz Fedorowiat, Andrzej Kotowski, (67’ Krystian Giefert) Hubert Dragan, (65’ Marcin Jaworski) Norbert Winnicki, Dawid Chytła, (74’ Patryk Gnap) Dawid Galant, Paweł Miller, Wojciech Szpojnarowicz i Krystain Winiarczyk. 

 

 

Lotnik Ustjanowa – LKS Czaszyn 4:3 (2:2)

 

1:0 Paweł Sałosz 3’

1:1 Miłosz Cyganik 19’

2:1 Jakub Gocek 36’ (bramka samobójcza)

3:1 Paweł Sałosz 42’

4:1 Konrad Krzączkowski 53’

4:2 Adam Świder 70’

4:3 Marcin Podolak 73’

 

Lotnik Ustjanowa: Dawid Armata, Kacper Koss, Paweł Florek, (85’ Michał Uzdejczyk) Szczepan Uzdejczyk, Radosław Woźny, Szymon Sokołowski, Patryk Dec, (52’ Łukasz Wróbel) Paweł Sałosz, (77’ Bartosz Kuźmiński) Fabian Kisilewicz, Konrad Krzączkowski i (63’ Bartłomiej Kołodziej) Karol Fundanicz. 

 

LKS Czaszyn: Michał Pado, (65’ Szczepan Jankowski) Piotr Górski, (62’ Mateusz Krajnik) Dominik Jaworski, (65’ Matusz Osękowski) Miłosz Cyganik, Jakub Gocek, Marcin Penar, Marcin Podolak, Mateusz Semczyk, Adam Świder, Karol Wadyl i Przemysław Wyczesany. 

 

 

TOP 10 strzelców bieszczdzkich drużyn (aktualizacja: 16.09.2020):

 

1. Radosław Macnar (MKS Arłamów Ustrzyki Dolne) - 13 bramek

2. Igor Jacenkiew (MKS Arłamów Ustrzyki Dolne) - 10 bramek

3. Łukasz Wróbel (Sanovia Lesko) - 6 bramek

4. Miłosz Galant (Nelson Polańczyk) - 6 bramek

5. Sławomir Swalarz (Gabry Łukowe) - 5 bramek

6. Jakub Czura (MKS Osława Zagórz) - 4 bramki

6. Artur Burkiet (Szarotka Uherce) - 3 bramki

7. Mariusz Wethacz (Nelson Polańczyk) - 3 bramki

8. Mateusz Kuzio (MKS Arłamów Ustrzyki Dolne) - 3 bramki

9. Marcin Otta (Lotniarz Bezmiechowa) - 3 bramki 

10. Norbert Winnicki (Pionier Średnia Wieś) - 3 bramki

Piotr Kowalski (MKS Osława Zagórz) - 3 bramki

Andrzej Kotowski (Pionier Średnia Wieś) - 3 bramki

Adam Świder (LKS Czaszyn) - 3 bramki

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.