Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Ograniczenie pracy bieszczadzkich urzędów gmin!

Urząd Gminy Baligród zamknięty! | foto Wikipedia

wiadomosci Urząd Gminy w Baligrodzie i Czarnej to kolejne instytucje, które w związku z szybkim rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2 postanowiły ograniczyć dostęp dla petentów.

Kamil Mielnikiewicz

Opublikowano: 10 października 2020 06:00 | Aktualizacja: 18 października 2020 17:37

W najnowszym komunikacie Gminy Baligród, dowiadujemy się, żę urząd zostaje zamknięty dla obsługi petentów. Mieszkańcy oraz inni interesanci będą mogli załatwić swoje sprawy jedynie w wyznaczonym punkcie przy wejściu głównym i to po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się. 

 

Ograniczenie wizyt w Urzędzie Gminy obowiązuje do odwołania. O wszelkich zmianach będziemy informowali na bieżąco Bardzo proszę o zrozumienie zaistniałej sytuacji i współdziałanie z Urzędem Gminy dla wspólnego bezpieczeństwa

 

 – czytamy na oficjalnej stronie urzędu.

 


Przeczytaj także: Nowe zasady zwiedzania Bieszczadzkiego Parku Narodowego


 

Podobną decyzje podjęła Gmina Czarna, która od podzieniałku, tj. od 12 października 2020 roku wstrzymuje również bezpośrednią obsługę mieszkańców. Kontakt z pracownikiem urzędu możliwy będzie jedynie poprzez domofon, który znajduje się za drzwiami wejściowymi do budynku. 

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.