Reklama

Reklama

MGOPS w Ustrzykach Dolnych wydaje skierowania do PCK na pomoc żywnościową

Opublikowano:
Autor:

 MGOPS w Ustrzykach Dolnych wydaje skierowania do PCK na pomoc żywnościową - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Od dnia 15.02.2021 r. Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Ustrzykach Dolnych będzie wydawał skierowania dla mieszkańców gminy Ustrzyki Dolne do PCK na pomoc żywnościową w ramach programu FEAD – Podprogram 2020.

To ważna pomoc dla tych mieszkańców gminy Ustrzyki Dolne, którzy zmagają się z brakiem środków.

Skierowania będą wydawane  osobom lub rodzinom, które spełniają kryteria określone w art. 7 ustawy o pomocy społecznej oraz osiągany przez nie dochód nie przekracza:

1.542,20 zł dla osoby samotnie gospodarującej lub  1.161,60 zł na osobę w rodzinie.


Co ważne otrzymanie skierowania nie jest uzależnione od korzystaniaz pomocy społecznej. Jednak osoby, które w okresie ostatnich 6 miesięcy nie korzystały ze świadczeń pomocy społecznej będą zobowiązane do złożenia oświadczenia o uzyskiwanych dochodach.

Natomiast  z osobami, które będą odbierać skierowanie zdalnie przed jego wydaniem niezbędne będzie przeprowadzenie telefonicznego wywiadu środowiskowego i ustalenie sytuacji materialnej.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy