Reklama

Reklama

Konkurs Nadleśnictwa Ustrzyki Dolne

Opublikowano: 21 października 2020 14:40
Autor: Asia Paś

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Z okazji obchodzonego w październiku Święta Drzewa Nadleśnictwo Ustrzyki Dolne ogłasza dla Was konkurs, który polega na wymyśleniu imienia dla przyszłego pomnika przyrody - cisa pospolitego.

Reklama

Jegomość występują naturalne na terenie leśnictwa Jawor w formie drzewiastej o dwóch pniach. Choć wygląda niepozornie, spełnia on kryteria ilościowe i jakościowe, a po osiągniętych obwodach pni na wysokości 130 cm (74 cm i 68 cm) można szacować, ze osobnik ten liczy już kilkaset lat !!!

 


Zobacz także Zdjęcia kolorowej bieszczadzkiej jesieni


 

Zwycięzca zostanie sowicie nagrodzony !!!  Swoje propozycje możecie przesyłać do niedzieli (25.10.02020r.) na stronie fb Nadleśnictwa, a wynik zostanie ogłoszony następnego dnia w poniedziałek!

 

Powodzenia!

 

źródło: fanpage Nadleśnictwa Ustrzyki Dolne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.