Reklama

Reklama

Gmina Solina dba o wygodę turystów i mieszkańców [FOTO]

Opublikowano: 19 listopada 2020 09:00
Autor: Asia Paś

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci W gminie Solina cały czas coś się dzieje. Nawet poza sezonem

Reklama

Niedawno pracownicy GOKSiT wykonali prace porządkowe na  szlakach turystycznych m.in. w Polańczyku (szlaki żółty i niebieski), Myczkowie (szlaki zielony, żółty łącznikowy) Berezce (szlaki zielony, niebieski łącznikowy).

Na początku listopada  zostały odkrzaczone  szlaki w Bukowcu. 

Wkrótce nastąpi rozpoczęcie prac związanych z budową Kolejki Gondolowej w Solinie. To będzie niewątpliwie wielka atrakcja dla turystów. Także mieszkańcy na pewno zechcą z kolejki skorzystać.

Teraz zaś dla wygody i turystów i mieszkańców zostało w Solinie ustawionych 11 nowych ławek. Poza funkcją praktyczną wpłyną zapewnę na estetykę Soliny.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.