Wakacje w Ustrzykach Dolnych trwają w najlepsze, a mieszkańcy miasta i okolicznych miejscowości nie mogą narzekać na brak wydarzeń. W miniony weekend urząd miasta, Ustrzycki Dom Kultury i Grupa Olejarski zaprosiła wszystkich na Rynek, gdzie przygotowano wiele atrakcji dla dzieci, a na scenie wystąpiły zespoły, które porwały publiczność do dobrej zabawy.

Był to koncertowy dzień pełen uśmiechu. W niedzielne popołudnie setki mieszkańców postanowiło wybrać się na ustrzycki Rynek, gdzie czekało na nich wiele atrakcji. Przy ogródku Wataha – Olejarski Cafe o dobrą zabawę dla najmłodszych zadbały animatorki, które przygotowały gry i zabawy. Ponadto dzieci mogły skorzystać z bungee, rodeo, basenu z kulkami czy dmuchańców. W tym samym czasie na scenie rozpoczęły się już pierwsze występy. Najpierw przed zgromadzoną publicznością wystąpił Duet Misty Eye, a następnie KUFEL i Duet gitarowy.

Fot. Kamil Mielnikiewicz
« z 28 »

Około godziny 20:00 zagrał Lights of Freedom. Była to wyjątkowa chwila, ponieważ wokalistką zespołu była Swietłana, która uciekła z córką przed wojną na Ukrainie. Zgromadzona publiczność po ostatniej piosence, nagrodziła ją gromki oklaskami, dając jej, a także naszemu wschodniemu sąsiadowi wsparcie.

Po tym koncercie na scenie pojawił się Bartosz Romowicz, burmistrz Ustrzyk Dolnych, który przywitał wszystkich i zaprosił do wspólnej zabawy podczas głównego koncertu.

Gwiazdą wieczoru była grupa VIDEO z wokalistą Wojtkiem Łuszczykiewiczem na czele. Zgromadzonym mieszkańcom nie przeszkodził nawet deszcz, który w godzinach wieczornych nawiedził Ustrzyki Dolne.

ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ: Na scenie ustrzyckiego Rynku zagrał Lights of Freedom. Koncert był wyrazem podziękowania za pomoc obywatelom Ukrainy

ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ: Grupa VIDEO rozgrzała publiczność zgromadzoną na Rynku w Ustrzykach Dolnych