Już w lipcu turyści odwiedzający Solinę będą mogli skorzystać z najnowszej atrakcji turystycznej. Przejazd kolejką gondolową między stacją Plasza a Górą Jawor będzie doskonałą okazją, by zobaczyć Bieszczady z całkiem innej perspektywy. Polskie Koleje Linowe opublikowały dokładne ceny.

Znane są już ceny atrakcji oferowanych w ośrodku PKL Solina

Za bilet na półtorakilometrową podróż koleją widokową PKL Solina – ze stacji dolnej Plasza do stacji górnej na Górze Jawor (góra/dół) – kupiony w sklepie internetowym zapłacimy 32 zł (ulgowy) oraz 39 zł (normalny).

Po uruchomieniu sprzedaży kupując bilety w sklepie internetowym na przejazd koleją widokową w ośrodku turystycznym PKL Solina będzie można liczyć na ceny niższe o 10% od ceny biletów oferowanych w kasie.

Atrakcyjne pakiety łączone oraz zniżki dla rodzin

W cenniku znajdziemy dodatkowe propozycje ze zniżką dla rodzin oraz preferencyjne propozycje cen atrakcji oferowanych w pakietach. Emocje oraz urlopowy czas najlepiej dzielić z bliskimi, dlatego PKL oferuje w cenniku bilet rodzinny tzw. 2+1 na przejazd koleją (góra/dół), który zakupimy w atrakcyjnej cenie 99 zł oraz bilet rodzinny 2+2 w cenie 119 zł.

Wstęp na wieżę widokową, z której zobaczymy spektakularne widoki panoramy bieszczadzkiej i Jezioro Solińskie oraz odpoczniemy w Kawiarni Widokowej to wydatek na poziomie 10 zł (bilet ulgowy) i 15 zł (bilet normalny). Bilety dostępne będą w sprzedaży w sklepie internetowym PKL już w najbliższych dniach.

We wszystkich ośrodkach PKL dzieci do 4 roku życia korzystają z wszystkich usług bezpłatnie, bilety ulgowe przysługują: dzieciom do 16 roku życia, seniorom po 65 roku życia, studentom do 26 roku życia, osobom niepełnosprawnym oraz opiekunom grup. W ośrodku dodatkowo honorowana jest Karta Dużej Rodziny.