Sylwester Sikorski nie jest już piłkarzem MKS-u Arłamów Ustrzyki Dolne. Zarząd klub wydał oficjalny komunikat w tej sprawie.

MKS Arłamów Ustrzyki Dolne w oficjalnym komunikacie podpisanym przez prezesa Kamila Gołąbka, poinformował o rozwiązaniu umowy z Sylwestrem Sikorskim. Ma to związek ze złamaniem przez zawodnika regulaminu klubu.

Z dniem 03.05.2022 natychmiastowo zostaje zerwana umowa z zawodnikiem Sylwestrem Sikorskim. Zawodnik tym samym traci możliwość trenowania i występowania w drużynie MKS Arłamów Ustrzyki Dolne. Uważamy, że takie zachowanie nie przystoi sportowcowi i nie godzimy się na to, aby reprezentował on barwy naszego klubu i występował w meczach z jego herbem na piersi

– czytamy w oświadczeniu.

Jak dodał zarząd, decyzja jest nieodwołalna, a motywowana troską o dobro całej drużyny. Więcej informacji klub nie podaje.

Sylwester Sikorski dołączył do zespołu z Ustrzyk Dolnych podczas zimowego okienka transferowego sezonu 2021/2022. 37-latek ostatnio występował w Starcie Rymanów. Obrońca to wychowanek Krośnianki Krosno, a w dotychczasowej karierze był także związany z Tomasovią Tomaszów Lubelski, Stalą Rzeszów, Karpatami Krosno, Partyzantem MAL-BUD1 Targowiska, Stalą Stalowa Wola oraz LKS-em Pisarowce.

Zdjęcie główne: MKS Arłamów Ustrzyki Dolne | Facebook