Spływy pontonowe nie bez powodu stają się coraz bardziej popularne. Jest to IDEALNE połączenie sportu i rekreacji. To taka forma zabawy i wypoczynku, która pozwala nam na odrobinę szaleństwa. 

Rzeki mają w sobie magiczną moc… potrafią zachwycić, oczarować i sprawić, że otoczeniu gór, lasów możemy oderwać się od codzienności. Nasze spływy to niezapomniana przygoda na rzece San. Przeniesiemy się w świat, gdzie czas staje w miejscu. Będziemy mogli wsłuchać się w szum wody, podejrzeć pstrągi w rzece i nacieszyć oko skrzydlatymi przyjaciółmi, którzy zamieszkują brzeg rzeki. San to najłatwiejsza górska rzeka w Polsce – jest to alternatywna aktywnego wypoczynku w Bieszczadach. 

Spływ to atrakcja dla KAŻDEGO! Plener spływu w malowniczych górach to spełnienie marzeń amatorów i profesjonalistów, dla których uwiecznianie przyrody na fotografiach jest sposobem na realizację kreatywnych zamierzeń. Nie da się też ukryć, że trudno o lepszy sposób na relaks, natomiast wysiłek fizyczny i umysłowy – świetnie wpłyną na regenerację organizmu oraz ukojenie nerwów.

Biuro Podróży DZIKIE BIESZCZADY – Jakub Wałachowski

Nowosiółki 30, 38-604 Hoczew

TEL: 697 718 163