W czwartek Sanovia Lesko rozegrała mecz sparingowy z Garbarnią Kraków, drużyną występującą na co dzień w 2 lidze polskiej. Zdecydowanym faworytem przed rozpoczęciem tego spotkania był zespół „Brązowych”. To oni przeważali przez cały pojedynek, co przełożyło się na ilość strzelonych goli. Do przerwy krakowianie prowadzili czterema bramkami. Na listę strzelców wpisali się: dwukrotnie Kacper Rogoziński oraz Szymon Gołąb i Jakub Banach. Po przerwie obraz gry nie uległ zmianie i do siatki trafiali podobnie jak w pierwszej połowie wyłącznie piłkarze Garbarni. Oprócz wspomnianych wyżej zawodników swoje trafienia zanotowali również Kacper Ciuruś, Jakub Kuczera oraz Wojciech Słomka.

Podopieczni trenera Witolda Tarnolickiego ulegli ostatecznie 0:9, jednak warto zauważyć, że nie wynik był tu najważniejszy, a okazja gry z dużo wyżej notowanym rywalem.

Sanovia za niecałe dwanaście miesięcy będzie świętować Jubileusz 100-lecia. Z tego powodu podczas meczu można było nabyć cegiełkę, z których dochód zostanie przeznaczony na organizację setych urodzin klubu z Leska.

Sanovia Lesko w zimowym okresie przygotowawczym rozegra siedem sparingów. Odpowiednio z Przełomem Besko, Iskrą Wróblik Szlachecki, Lotniarzem Bezmiechowa, Ekoballem Stalą Sanok, Wiki Sanok, Zgodą Zarszyn oraz LKS-em Górki.

Garbarnia Kraków – Sanovia Lesko 9:0 (4:0)