Społeczność Liceum Ogólnokształcącego w Lesku nigdy nie przechodzi obojętnie obok drugiego człowieka. Tym razem uczniowie i nauczyciele okazali ogromne wsparcie chorej na raka Asi.

Pomóżmy Asi przejść przez okres leczenia z uśmiechem

Asia to mieszkanka Bezmiechowej. Jak mówią o niej najbliżsi jest wulkanem energii i dla wielu najlepszą przyjaciółką. Niestety spokojne życie żony, mamy trzech urwisów i nauczycielki z powołania zakłóciła diagnoza – rak. Przyjaciele Asi zorganizowali dla niej zbiórkę pieniędzy na leczenie. Zwracają się oni do ludzi dobrej woli o pomoc i wsparcie.

Pomóżmy jej przejść przez proces leczenia z uśmiechem, z radością w sercu. Z pewnością, że nie jest sama. Bo kto jak nie my? Asia wiele razy wyciągała rękę do osób w potrzebie, teraz sama potrzebuje wsparcia – nie tylko finansowego ale też takiego duchowego. Piszcie do niej wiadomości, opowiadajcie o tym co u Was… Zostańmy grupą ludzi, którzy wiedzą, że nie ma niczego lepszego niż drugi człowiek!

– czytamy w opisie zbiórki.

LINK DO ZBIÓRKI

Aktualnie leczenie Asi trwa. Warto zauważyć, że zbierane pieniądze pomagają jej w opłaceniu wizyt, dojazdów do Brzozowa, licznych badań, ale także leków, maści i witamin.

Asia ścięła włosy, w związku z tym postanowiła używać turbanów i chust, na które mogła sobie pozwolić dzięki Waszemu wkładowi

– dodają przyjaciele.

Do akcji wsparcia włączyło się leskie liceum

Do pomocy włączyli się również uczniowie i nauczyciele Liceum Ogólnokształcącego w Lesku. Podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego 2021/2022 młodzież zaśpiewała autorską piosenkę.

Asi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!