O Bieszczadach w Rzeszowie

18 grudnia w auli Politechniki Rzeszowskiej odbędzie się niezwykły koncert promujący album zatytułowany „Melodie nocy”. Nowy krążek, to nie tylko poezja śpiewana, piosenka turystyczna, muzyka z krainy łagodności, to nowe uczucia, dźwięki, różnorodne rytmy i pełen wachlarz emocji. Całość ujęta w kilkunastu utworach, zupełnie innych niż te z poprzednich lat.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Nowe udogodnienie dla turystów odwiedzających Bieszczady

Dźwięki płynące prosto z serc i dusz

Podczas 90 minutowej uczty muzycznej Artyści będą przenosić słuchaczy do tajemnych zakamarków własnego wnętrza i nieodkrytych miejsc. Będzie można usłyszeć jak zwykle wartościowe teksty o przyjaźni, uczuciach, krajobrazach, przeżyciach, a wszystko to ubrane zostanie w niezwykłe dźwięki płynące prosto z serc i dusz muzyków.

Ich muzyka ma świetny odbiór zarówno wśród młodzieży jak i bardziej zaawansowanej wiekowo publiczności. Dzięki niej tworzą się nie tylko nowe przyjaźnie, ale także pomysły na czynienie dobra. Od powstania poprzedniej płyty minął zaledwie rok. Jak więc widać artyści nie zwalniają tempa i dbają o szerzenie piosenki literackiej.

Sukcesy grupy Grzane Wino

Grzane Wino to ubiegłoroczny laureat Międzynarodowego Festiwalu Interporta w Czechach. Doceniany był także w wielu przeglądach i konkursach w kraju nie tylko za piosenkę „Już nie wrócą”, do której teledysk nagrany został latem, ale także:

2021 – OSPPT YAPA 2021 – Wyróżnienie za całokształt twórczości,
2020 – II Festiwal Piosenki Uziemionej DOMÓWKA – Wyróżnienie,
2020 – Międzynarodowy Festiwal Interporta – 1 miejsce,
2019 – Festiwal Piosenki Studenckiej i Turystycznej BAKCYNALIA – 1 miejsce 2019 – Festiwal „Kropka 2019” PUCH – 2 miejsce,
2019 – OPPT Nocnik w Łęczycy – 1 miejsce,
2019 – 44. OSPPT YAPA 2019 – Wyróżnienie,
2018 – OFPPiT „PRZY KOMINKU” w Kielcach– 3 miejsce, nagroda specjalna im. Grzegorza Pecela i nagroda publiczności,
2018 – Festiwal Danielka – GRAND PRIX ! (Kryształ Danielki – Nagroda główna festiwalu),
2018 – Giełda Piosenki w Szklarskiej – 2 miejsce,
2018 – Przegląd Bazuna – 2 piosenki laureatki i wyróżnienie dla gitarzysty,
2017 – Ogólnopolski Festiwal Natchnieni Bieszczadem – 1 miejsce,
2016 – Przegląd Piosenki Turystycznej Barwinek – 1 miejsce.

Bilety można będzie nabyć poprzez portal Biletyna, zaś nową płytę z autografami już po koncercie. Wszelkie informację na temat koncertu na profilach social mediów zespołu oraz na wwww.grzane.pl

Autor: Kamil Mielnikiewicz / materiały nadesłane