Pełna atrakcji niedziela czekała na mieszkańców gminy Baligród i okolic, którzy wybrali się na rodzinny piknik zorganizowany przez Gminny Ośrodek Kultury. Lokalne produkty, dmuchany plac zabaw, konkursy, animacje czy koncerty – to tylko niektóre z atrakcji festynu.

Mimo przelotnych opadów deszczu, piknik rodzinny w miejscowości Nowosiółki minął pod znakiem znakomitej zabawy i miłej atmosfery. Na wszystkich mieszkańców, którzy w to niedzielne popołudnie zdecydowali się przyjść na festyn czekało mnóstwo pyszności, w tym między innymi ciasta czy domowe swojskie potrawy, które przygotowało Koło Gospodyń Wiejskich z Nowosiółek. O podniebienia lokalnej społeczności zadbał także catering „Leśne smaki”. Warto podkreślić, że 10 procent utargu firma przeznaczyła na renowację miejscowej kapliczki świętego Piotra i Pawła.

Fot. Gminny Ośrodek Kultury w Baligrodzie
« z 26 »

Zgromadzonym czas umilały kapele: Siwy Jan, Łopienka oraz Watra. Na scenie pojawili się także: Daryna Zabłotnaja, wokalistka z Ukrainy, Paweł Lewandowski, mieszkaniec gminy Baligród i zespół Rompey, który poderwał do tańca, zarówno tych młodszych, jak i starszych mieszkańców.

Do późnych godzin nocnych wszyscy bawili się przy muzyce Dj Claudia.

Przeczytaj więcej o wiadomościach z Bieszczadów >>