Koniec sezonu narciarskiego w Bieszczadach zbliża się wielkimi krokami. W najbliższy weekend po raz ostatni narciarze i snowboardziści będą mogli skorzystać z usług stacji Gromadzyń w Ustrzykach Dolnych.

Kilku miesięczny sezon narciarski w Bieszczadach dobiega końca. Słoneczna pogoda i towarzysząca temu dwucyfrowa, dodatnia temperatura, która utrzymuje się przez ostatnie dni spowodowała, że na stokach jest coraz mniej śniegu, a jego dodatkowa produkcja nie jest już możliwa. W najbliższą sobotę i niedzielę narciarze i snowboardziści ostatni raz w sezonie 2021/2022 będą mogli skorzystać z jazdy na stoku Gromadzyń w Ustrzykach Dolnych. W weekend wyciąg będzie otwarty w godzinach 9:00-17:00.

W tych dniach obowiązuje 30 procent rabatu na karnety, a na wypożyczenie i serwis sprzętu 50 procent

– informuje właściciele obiektu.

Podczas najbliższego weekendu otwarta będzie również stacja narciarska Laworta w Brzegach Dolnych. Jak informuje ośrodek, warunki do jazdy wciąż są bardzo dobre. Ponadto obowiązuje promocja w wysokości 50 procent na skipassy.

Tegoroczny sezon narciarski już wcześniej zakończył Kompleks Rekreacyjno-Wypoczynkowy LeskoSki w Weremieniu, Centrum Aktywnej Turystyki i Sportu BIeszczad.ski w Wańkowej czy Wyciąg Narciarski Kalnica.

Zdjęcie główne: ustrzyki-narty.pl