W tym trudnym dla nas wszystkich czasie, kiedy z trudnością przychodzi nam zapomnieć o wydarzeniach mających miejsce tuż za naszą wschodnią granicą, należy chociaż spróbować poprawić sobie samopoczucie i zwrócić uwagę na pozytywne sprawy.

Nuta pozytywnej energii w trudnych czasach

Aktualnie panujące czasy nie należą do najspokojniejszych. Za naszą wschodnią granicą wróg atakuje i bombarduje miasta i wsie. Większość z nas zadaje sobie pytanie czy jesteśmy bezpieczni i jak będzie wyglądała nasza przyszłość. Każdego dnia granicę polsko-ukraińską przekraczają kolejne tysiące obywateli Ukrainy uciekających przed wojną. W ich oczach widać ogromny strach. W tym całym chaosie i niespokojnych chwilach zwróćmy uwagę na pozytywne sprawy. Taką możliwość daje Andrzej Borowski, który za sprawą swojego nowego dzieła przesyła promyk pozytywnej energii.

Słynny bieszczadzki Żmiju pomalował w wyjątkowy sposób kontener, który od wczoraj stoi w Brzozowie. Jest to kotomat służący do pomocy bezdomnym kotom. Każdy, kto chciałby wesprzeć te biedne zwierzątka może pozostawić w nim pokarm.

Na choć lekką poprawę naszego i Waszego samopoczucia prezentuje kotomat z tego kameralnego, spokojnego wydarzenia z nutą pozytywnej energii

– czytamy w mediach społecznościowych Moniki Patkowskiej.

Zdjęcie główne: Monika Patrycja Patkowska