SZUMILOVE DOMKI kawka na tarasie, szum rzeki i widok na zielone wzgórza

noclegi teleskopy, ruska bania, sauna , ekspres do kawki oraz taras nad rzeką z widokiem na zielone wzgórza....nic więcej do szczęścia nie potrzeba by dobrze wypocząć

Kate Winter

Opublikowano: 15 lipca 2020 16:10 | Aktualizacja: 15 lipca 2020 16:38

Szumilove Domki to kameralny obiekt usytuowany w Baligrodzie nad samą rzeką Hoczewką.

 

Właściele związani do tej pory z Trójmiastem rzucili wszystko i wyjechali w Bieszczady by stworzyć klimatyczne i komfortowe miejsce do wypoczynku.

 

Zainspirowani bieszczadzkim niebem postanowili przybliżyć gościom podstawy astronomii, wyposażyli domki w teleskopy oraz specjalny laser którym można odkrywać niezliczone konstelacje.

 

Każdy gość może obserwować rozgwieżdżone niebo i cudowne kratery księżyca robiąc przy tym nieamowite zdjęcia przykładając aparat smartfona do okularu.

 

To nielada gratka móc pochwalić się takimi fotkmi przed znajomymi.

 

Sam obiekt jest niesamowicie usytuowany, znajduje się nad samą wodą , gdzie dzieciaki mają raj do budowania licznych tam i oczek wodnych.

 

Szum rzeki i świergot ptaków pozwala na totalny reset.

 

Dodatkowo domki mają wiele udogodnień. Wyposażone są w ekspres do porannej kawki na tarasie, kozę czyli wolnostojący kominek , który zimą wprowadza cudowną atmosferę.

 

Niewątpliwą atrakcją  jest sauna infrared w każdym domku.

Po trudach wędrówek jest to wymarzony sposób na regenerację. 

 

Gospodarze zadbali również o ciekawe miejsca w częściach wspólnych. Jest tu kilka stref relaksu, hamak, fotel wiszący na drzewie, leżaki.

Plac zabaw z plenerową grą w kółko i krzyżyk, klasami czy  huśtwakami dla najmłodszych. Jest oczywiście miejsce na ognisko oraz strefa grillowa ze stołem biesiadnym.

 

W Szumilovych każdy znajdzie coś dla siebie.

 

Można tu również  skorzystać z gorącej bani opalanej piecem na drewno by wieczorową porą przy blasku girlandy rozkoszować się lampką zacnego trunku.

 

Wszystkie te atrakcje czekają na swoich gości, a z tego co się dowiedzieliśmy szykują się nowe ciekawskie pomysły :)

 

Szumilove Domki w Baligrodzie

ul.Bieszczadzka 74

38-606 Baligród

tel.791007006

e-mail: [email protected]

facebook https://www.facebook.com/szumilovedomki

instagram https://www.instagram.com/szumilove_domki_w_bieszczadach

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.