Bjorkowo - domki letniskowe z pachnącego drewnem bala

noclegi Nasze domki zbudowane są z pachnącego drewnem bala a w łazience na Gości czekają naturalne mydła. Tu życie toczy się zgodnie z naturą, w otoczeniu i z poszanowaniem bieszczadzkiej przyrody.

red.

Opublikowano: 5 lipca 2020 20:26 | Aktualizacja: 15 lipca 2020 13:57

Bjorkowo to miejsce na styku tradycji i nowoczesności, inspirowane naturą i sztuką, położone w niewielkiej wsi Wola Matiaszowa w przedsionku Bieszczadów, 7 km. od Polańczyka. Poza noclegiem w domkach z bala lub pod namiotem, daje możliwość aktywnego wypoczynku, relaksu lub pracy w otoczeniu lasu i łąk, przy szumie strumienia.

 

W naszej Twórczej Stodole możesz posłuchać muzyki – również tej „na żywo”, zobaczyć film, poznać i zakupić prace zaprzyjaźnionych artystów i rękodzielników, wystawiających u nas swoją twórczość, wziąć udział w różnorodnych warsztatach tematycznych, czy po prostu być częścią inspirującej przestrzeni rozmów i dyskusji.

 

Zapraszamy Cię z rodziną, przyjaciółmi lub w grupie firmowej. Zajrzyj dalej na naszą stronę, a dowiesz się, co może Cię u nas spotkać.

 

Bjorkowo

Wola Matiaszowa 20

38-610 Polańczyk

tel.:  +48 668 086 101

e-mail: [email protected]

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.