Na szczycie listy znalazł się artykuł o tytule „Jak nie dostać zawału razem z rachunkiem po powrocie z Bieszczadów? Przy granicy na twój telefon czyha mnóstwo pułapek”, autorstwa Kamila Mielnikiewicza, opublikowany 19 sierpnia. Jego treść skierowana jest do wszystkich wybierających się w Bieszczady. Zawarte są tam wiadomości dotyczące powodów wysokich rachunków telefonicznych po powrocie z tego zakątka kraju. Artykuł wyjaśnia dlaczego nasz telefon łączy się z zagraniczną siecią, mimo że znajdujemy się na terytorium Polski. Niestety często zdarza nam się nie uchronić przed tym. Przychodzi duża kwota do zapłaty i tu pytanie, czy można się od niej odwołać.

Drugi najchętniej czytany artykuł w 2021 nosi tytuł „Słynny soliński deptak. Ceny, atrakcje i zdjęcia!”. Został napisany przez Agnieszkę Skucińską, znaną na portalu jako „Saga” i opublikowany 13 lipca. W tekście zwrócono uwagę, że deptak w Solinie to nie tylko zapora, ale również plaża, wesołe miasteczko i dwie uliczki z kramami, w których można kupić niemalże wszystko. Od klapek, do kapeluszy poprzez koszulki, sukienki, biżuterię i stroje kąpielowe. To także liczne knajpki, kawiarenki oraz kilka smażalni ryb. Z artykułu możemy dowiedzieć się ile zapłacimy na przykład za 100 gram pstrąga, sandacza czy halibuta lub rejs statkiem po Jeziorze Solińskim.

„Bieszczady w deszczu? Zobacz 13 propozycji na ciekawe spędzenie czasu” to trzeci najpopularniejszy tekst w mijającym roku. Został on zamieszczony na portalu wBieszczady.pl 3 lipca przez Agnieszkę Skucińską. Artykuł jest świetną podpowiedzią dla turystów przyjeżdżających w Bieszczady. Dzięki niemu można dowiedzieć się, jakie miejsca warto odwiedzić, kiedy za oknem pada deszcz. Muzeum Historii Bieszczad w Czarnej, Muzeum Kultury Duchowej i Materialnej w Myczkowie, Muzeum Młynarstwa i Wsi w Ustrzykach Dolnych czy może Basen Aquarius w Lesku?

Najpopularniejsze artykuły w 2021 roku

 1. Jak nie dostać zawału razem z rachunkiem po powrocie z Bieszczadów? Przy granicy na twój telefon czyha mnóstwo pułapek
 2. Słynny soliński deptak. Ceny, atrakcje i zdjęcia!
 3. Bieszczady w deszczu? Zobacz 13 propozycji na ciekawe spędzenie czasu
 4. Monika Patrycja Patkowska. Współczesna Bieszczadzka Szeptucha
 5. Najpiękniejszy zakątek Bieszczadów. 10 miejsc, które trzeba zobaczyć
 6. Tysiące osób na Tarnicy. Komunikat BdPN!
 7. Odeszła Bieszczadzka Legenda
 8. Tragedia na Solinie. Zakończona akcja poszukiwawcza
 9. Cud w Łopience
 10. Stodoła z dziełem Arkadiusza Andrejkowa zniknęła z powierzchni ziemi
 11. Odszedł na wieczną wędrówkę Mariusz „Mario” Szczerba
 12. Setki tysięcy ofiar poległo w Wielkiej Wojnie w Bieszczadach
 13. Sześć metrów pod dnem Jeziora Solińskiego /zdjęcia/
 14. Ludzie Bieszczadu. Wspomnienie [galeria zdjęć]
 15. Schronisko pod Łopiennikiem. Burzliwa historia
 16. Szeptucha i Żmiju. Dwie osobowości i dwa niezwykłe kalendarze na 2022 r.
 17. Bieszczady w pigułce z Ulą Wałachowską
 18. Pożar pensjonatu w Bieszczadach
 19. To najdalej wysunięty na południe szczyt Polski. Miejsce, w którym nie każdy może być
 20. Rozkład jazdy Ciuchci. Cennik na lipiec i sierpień 2021 [ZDJĘCIA, WIDEO]

Autor: Kamil Mielnikiewicz

wBieszczady.pl, wBieszczady.pl