„Papieros”, „Środa czwartek” czy „Szminki róż”. Te i inne hity będzie można posłuchać na żywo w Ustrzykach Dolnych. Już w najbliższą sobotę na Rynku wystąpi znana w całej Polsce grupa Video. Organizatorzy wydarzenia przygotowali również wiele dodatkowych atrakcji.

Wakacyjne imprezy w Ustrzykach Dolnych

Wakacje w Ustrzykach trwają w najlepsze. Mieszkańcy miasta i okolicznych miejscowości nie mogą narzekać na nudę. 24 czerwca na Rynku odbyła się zabawa dla najmłodszych wraz z pokazami iluzjonisty Markusa, a kilka dni później na tej samej scenie wystąpił zespół MeGustar, który porwał zgromadzoną publiczność do wspólnej zabawy. W piątek Ustrzycki Dom Kultury wraz ze Stowarzyszeniem Promyk Nadziei zaprosił wszystkich do Parku pod Dębami na piknik rodzinny.

Miasto zaprasza na kolejne wydarzenia

Wspólnie z grupą Olejarski przygotowaliśmy dla Was istną petardę

– czytamy w mediach społecznościowych Ustrzyckiego Domu Kultury.

W najbliższą sobotę na ustrzyckim Rynku zagra Video. Na czele grupy stoi charyzmatyczny wokalista Wojtek Łuszczykiewicz, którego największym atutem podczas koncertów jest doskonały kontakt z publicznością. Muzyka Video to nowoczesny, gitarowy rock z pełnymi szczerości i dobrego humoru tekstami. Licznymi koncertami zespół zaskarbił sobie ogromną sympatię publiczności, która docenia szczerość przekazu i rzadko spotykaną naturalność zespołu.

W programie wydarzenia przygotowano również występy artystyczne, animacje dla dzieci, dmuchane zjeżdżalnie oraz koncert zespołu Lights of freedom.

Początek imprezy 9 lipca o godzinie 15:00 na Rynku w Ustrzykach Dolnych.

Zdjęcie główne: VIDEO | Facebook