Czy kiedykolwiek chciałeś poczuć się jak na planie hollywoodzkiego filmu akcji? Teraz masz do tego niepowtarzalną okazję. Grupa kaskaderów światowej klasy dostarczy Ci porządną dawkę adrenaliny. Nie wierzysz? Przekonaj się i w pierwszych dniach sierpnia odwiedź Ustrzyki Dolne i Lesko.

Ryk sportowych silników, większe i mniejsze kraksy oraz wiwaty podnieconego tłumu z pewnością zrobią wrażenie na każdym. Już 3 sierpnia grupa zaprezentuje swoje umiejętności w Ustrzykach Dolnych, a 5 sierpnia w Lesku. „Zapiszcie tę datę w kalendarzu i wpadajcie na najlepsze kaskaderskie show” – mówią organizatorzy.

Wygraj bilety razem z portalem wBieszczady.pl

We współpracy z Extrem Cascaders Team przygotowaliśmy dla naszych czytelników specjalny konkurs, w którym do wygrania będzie po 5 darmowych biletów na pokazy w Ustrzykach Dolnych i Lesku. Zasady są bardzo proste. Wystarczy w wiadomości prywatnej na profilu na Facebooku (wBieszczady) lub za pośrednictwem maila (redakcja@wbieszczady.pl) wysłać wiadomość, w którym znajdzie się imię i nazwisko osoby biorącej udział w konkursie, numer telefonu oraz miasto, gdzie chcielibyście przyjść na pokaz (Ustrzyki Dolne lub Lesko). Pamiętajcie liczy się szybkość. Na wasze wiadomości czekamy:

Ustrzyki Dolne: 02.08.2022, godz. 23:00
Lesko: 04.08.2022, godz. 23:00

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone za pośrednictwem prywatnej wiadomości. Wygrywa 5 osób po 1 bilecie na jedno miasto.

Emocje na pewno nie zabraknie

Będzie to impreza przepełnioną muzyczną energią, efektownymi efektami świetlnymi z elementami pirotechnicznymi. „Zabawa ogniem i robienie dymu to nasza specjalność. Zapewniamy zmagania na najwyższym poziomie połączone z ekstremalnym widowiskiem” – dodają.

W planie wydarzenia przewidziano między innymi pokazy driftu przy akompaniamencie rozgrzanych silników i kłębach dymu spalonych opon, kontrolowane wypadki, przejazdy przez ścianę ognia z człowiekiem na masce czy przebijanie głową płonącej ściany będąc jednocześnie na masce BMW. Ponadto jazdę na bocznych kołach samochodem quadem oraz zaciekłą jazda i demolka ogromnym Monster Truckiem wyposażonym w pokaźną V8.

Jeśli ktoś uważa, że ekstremalna jazda to hobby przeznaczone wyłącznie dla mężczyzn to z tego błędu wyprowadzi go Rajmund biorąc z publiczności odważne kobiety na przejażdżkę samochodem na dwóch kołach. Jedyny w Polsce drag ster, jedyny autorobot, czyli niepowtarzalna okazja do zobaczenia z bliska cudów motoryzacyjnej techniki oraz zupełnie nowy Monster Truck

– zapowiadają organizatorzy.

Wychodząc naprzeciw najmłodszym fanom na zakończenie pokazu przygotowano darmowe przejażdżki jednym z Monster Trucków.

Ustrzyki Dolne: 03.08.2022, godz. 20:00, parking przy hali sportowej, ul. 29 listopada
Lesko: 05.08.2022, godz. 20:00, parking przy basenie Aquarius ul. Bieszczadzka

Bilety do nabycia w kasach, bezpośrednio przed danym programem.