Ustrzycki Sztab przygotował wiele atrakcji w ramach finału WOŚP. Od godziny 17 na Rynku miał odbyć się występ artystów z Ustrzyk Dolnych, koncert zespołu Bazyleek oraz znanej w całej Polsce grupy MeGustar. Ponadto na scenie zaplanowano licytację, między innymi voucheru na pobyt w Hotelu Arłamów czy voucheru na pobyt w ośrodku White Sails Solina.

Mimo silnych starań organizatorów, nie udało się doprowadzić do rozpoczęcia imprezy. Przyczyną tego są trudne warunki atmosferyczne – padający śnieg i silny wiatr. „Bardzo serdecznie przepraszamy wszystkich, którzy wybierali się dzisiaj wieczorem na ustrzycki Rynek ale śnieg jest tak wielki, że scenę odśnieżaliśmy już cztery razy. Niestety nic to wiele nie pomogło” – informuje Sztab WOŚP z Ustrzyk Dolnych.

Jak informuje Bartosz Romowicz, burmistrz Ustrzyk Dolnych, zaplanowany koncert zespołu MeGustar odbędzie się w innym terminie. „Niestety, ze względu na obostrzenia, niemożliwe było przeniesienie imprezy do Ustrzyckiego Domu Kultury” – mówi włodarz miasta.

Finał na Rynku nie odbędzie się, jednak wszystkie licytacje przeniesiono do Internetu. Od jutra każdy będzie mógł zobaczyć wszystkie dostępne rzeczy oraz je wylicytować.