To moment na który czekali wszyscy zabiegający o powrót kolei bliżej Bieszczadów. Od najbliższego weekendu na tory wyjadą kolejne pociągi, które przewiozą podróżnych z Sanoka do Ustrzyk Dolnych i z powrotem. Będą to wakacyjne połączenia realizowane w soboty i niedziele przez firmę SKPL.

Od początku wakacji, w weekendy realizowane są kursy łączce bezpośrednio Sanok z Ustrzykami Dolnymi. Pociągi wyjeżdżają z Sanoka o 06:18 i 19:31 oraz z Ustrzyk Dolnych o 07:32 i 20:43. Jednak jak się okazuje nie będą to jedyne połączenia kolejowe na tej trasie. „Ruszamy premierowo z nową wakacyjną ofertą” – poinformował 2 godziny temu przewoźnik SKPL.

Od 16 lipca wszyscy podróżni będą mogli skorzystać z kolejnych weekendowych kursów na trasie Sanok – Zagórz – Uherce – Ustrzyki Dolne.

Zaplanowane w atrakcyjnych godzinach weekendowe pociągi uzupełnią istniejące połączenia na wschodnim odcinku linii 108, a skomunikowania w Uhercach z TLK „Bieszczady” i TLK „Połoniny” zapewnią możliwość wygodnego dotarcia z Krakowa do Ustrzyk i odwrotnie

– dodaje SKPL.

Podróż z Sanoka do Ustrzyk zajmie 1 godzinę 10 minut. W tym czasie skład przejedzie przez Nowy Zagórz, Zagórz, Załuż Lesko Łukawicę, Jankowce, Uherce Tunel, Uherce, Olszanicę i Ustjanową.

ZOBACZCIE ROZKŁAD JAZDY