Reklama

Reklama

Park linowy Jawor

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Jezioro Solińskie i okolice

Park linowy zapewnia niezapomniane wrażenia i jest wspaniałą formą aktywnego spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Uczestnicy zabawy uczą się opanowania, odpowiedzialności, technik utrzymania równowagi oraz przełamują barierę lęku wysokości czy strachu.

Oprócz niezapomnianych emocji związanych z pokonywaniem tras na świeżym powietrzu w otoczeniu pięknej przyrody, można zrelaksować się w wygodnych hamakach. Można też pospacerować po lesie jodłowym, parku uzdrowiskowym czy podejść do pobliskiej Zatoki Nelsona.

Na trasach (oprócz najniższej) zapewniono system asekuracji Bornack SSB (Smart Safety Belay), dający 100% bezpieczeństwa! System ten uniemożliwia odpięcie dwóch karabinków jednocześnie, jeden z nich pozostaje zawsze zamknięty, co gwarantuje bezpieczeństwo podczas zabawy!

 Opis tras

  • Chatka Puchatka – jest to trasa „za rączkę” składająca się z 14 przeszkód, łączna długość około 85 metrów. Przeznaczona jest dla najmłodszych dzieci od 4 roku życia. Jest idealna dla dzieci bojących się wysokości, gdzie opiekun lub instruktor może bez problemu pomóc dziecku z ziemi. Trasę dedykowano również dla seniorów. 
  • Wąż Eskulapa – składająca się z 17 przeszkód, łączna długość trasy około 170 metrów. Przygotowano ją dla dzieci z minimalnym wzrostem 110 cm. Trasę zawieszono na wysokości od 1 do 3,5 m nad ziemią. Trasa choć łatwa jest bardzo ciekawa dla dzieci początkujących i mniej obytej z wysokością młodzieży.
  • Dziki Żbik – składająca się z 19 przeszkód, łączna długość trasy około 180 metrów. Przeznaczono ją dla dzieci o wzroście minimalnym 130 cm, młodzieży i dorosłych. Trasa łatwo-średnia zamieszczona na wysokości od 4 do 5,5 m nad ziemią.
  • Orlik krzykliwy – składa się z 15 przeszkód o łącznej długości ponad 200 metrów. Przeznaczona dla osób o wzroście minimalnym 150 cm, zawieszona na wysokości od 5 m do 12 m nad ziemią.
  • Puchacz – 20 przeszkód do pokonania na wysokości 6-22 metry nad ziemią, długość ponad 350 metrów. Przeznaczona dla osób o wzroście minimalnym 150 cm.
  • Bieszczadzkie Anioły – popisowa trasa licząca 35 przeszkód o długości ponad 550 metrów. Trasa dla śmiałków o wzroście minimum 150 cm.
Fot. Park linowy Jawor

[Best_Wordpress_Gallery id="104" gal_title="Park linowy Jawor"]

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy