Informacja BdPN dla wybierających się w Bieszczady

foto BdPN

informacja-turystyczna Bieszczadzki Park Narodowy ma do przekazania wszystkim turystom wybierającym się w Bieszczady kilka cennych uwag.

Kamil Mielnikiewicz

Opublikowano: 24 lipca 2020 11:28 | Aktualizacja: 24 lipca 2020 11:30

1. Nasze parkingi zapełniają się już ok. godz. 10.30 - 11.00, więc im szybciej rano wyjedziecie tym pewniejsze zajęcie miejsca i tym większa szansa, że zdążycie przed burzą.

 

2. Aby uniknąć oczekiwania w kolejkach warto kupić bilet wstępu przez platformę e-parki (tu uwaga: zasięg internetu na terenie parku nie jest najlepszy, warto zaopatrzyć się w bilety wcześniej i potwierdzenie zakupu mieć z sobą, wejście jest bez kolejki, dla osób z ważną Kartą Dużej Rodziny także).

 

3. Szlaków jest 140 km, my proponujemy mniej uczęszczane odcinki, np.: Bereżki-Przysłup Caryński-Połonina Caryńska, Suche Rzeki-Smerek-Jaworzec, Tarnawa Niżna-Dźwiniacz, Wetlina-Dział-Mała Rawka, Jaworzec-Przełęcz Orłowicza-Smerek.

 

źródło: Bieszczadzki Park Narodowy

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.