Reklama

Reklama

24 października. Spektakl "Ja jestem pamięcią"

Opublikowano: 21 października 2020 12:30
Autor: Asia Paś | Zdjęcie: Odyseja Łemkowska

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

imprezy Sanocki Dom Kultury i Odyseja Łemkowska zapraszają na spektakl "Ja jestem pamięcią" w ramach projektu Odyseja Łemkowska Objazd

Reklama

Innowacyjny projekt teatralny z pogranicza działań artystycznych i społecznych, angażujący społeczność lokalną, poświęcony kulturze Łemków będących jedną z czterech mniejszości etnicznych w Polsce. 

 

Spektakl JA JESTEM PAMIĘCIĄ powstał w 2019 roku jako efekt współpracy artystów i społeczności lokalnej w Gorlickim Centrum Kultury. W 2020 spektakl został przeniesiony na scenę Sanockiego Domu Kultury i zaangażowana do niego została społeczność lokalna z Sanoka.

 


Zobacz także: Muzeum Historyczne w Sanoku - nowe zasady zwiedzania.


 

Pokaz był poprzedzony warsztatami dla uczestników, którzy wezmą udział w spektaklu. Zasadą tego pomysłu jest by spektakl  opowiadający o Łemkach zawsze odnosił się także do kontekstu lokalnego związanego z miejscem kolejnych jego prezentacji. 

 

Prezentacji spektaklu będzie towarzyszyć wystawa muzealna dotycząca Łemków.

 

Spektakl będzie wystawiony w sobotę, 24 października o godzinie 19.00.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.