Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Jesienne bieganie w Bieszczadach - Zgłoś się już dziś!

Hyundai ultraMaraton w Bieszczadach | foto Bieg Rzeźnika

imprezy Podczas drugiego weekendu października tysiące biegaczy zjawi się w Cisnej na jesiennym biegowym święcie jakim jest Hyundai ultraMaraton Bieszczadzki.

KM

Opublikowano: 9 września 2020 10:29 | Aktualizacja: 11 września 2020 09:27

Od kilku lat w scenerii złotej polskiej jesieni odbywa się Hyundai ultraMarton Bieszczadzki ściągający w Bieszczady biegaczy z całej Polski, a także spoza jej granic. Są to zarówno amatorzy krótszych dystansów (14 km i 26 km) jak i biegacze ultra (52 km i 90 km). Są to także wyczynowcy jak i osoby lubiące kontemplować bieszczadzkie szlaki w spokojniejszym tempie.

 

Doświadczeni biegacze górscy i amatorzy płaskiego biegania, chcący spróbować swoich pierwszych kroków w bardziej urozmaiconym terenie. Samotnicy, wtapiający się pełen pozytywnej energii tłum, jaki i całe ekipy biegowe wraz z kibicującymi im rodzinami i przyjaciółmi. Wszyscy oni współtworzą co roku niesamowity i niepowtarzalny klimat.

 

CZYTAJ WIĘCEJ...

 

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.