Po raz kolejny w Lesku odbędzie się jarmark wielkanocny. Na 2 tygodnie przed rozpoczęciem wydarzenia, Bieszczadzki Dom Kultury zaprasza wszystkich chętnych wystawców do zgłoszeń.

III Leski Jarmark Wielkanocny rozpocznie się 8 kwietnia, a zakończy dzień później. Bieszczadzki Dom Kultury informuje, że do 1 kwietnia istnieje możliwość rejestracji wystawców. W tym celu każdy chętny musi pobrać z oficjalnej strony UMiG Lesko dokumenty zgłoszeniowe oraz regulamin, a następnie dostarczyć do organizatorów wydarzenia. Można to zrobić osobiście w sekretariacie, zlokalizowanym tymczasowo w budynku dawnego gimnazjum przy ulicy Kościuszki 7 lub pocztą tradycyjną na adres: Bieszczadzki Dom Kultury w Lesku, ul. Kościuszki 7, 38-600 Lesko, z dopiskiem na kopercie „III Leski Jarmark Wielkanocny 2022″. Obowiązuje data wpływu do Organizatora. Trzeci sposób odbywa się drogą elektroniczną za pośrednictwem adresu mailowego sekretariatbdk@lesko.pl.

Prosimy zapoznać się z regulaminem III Leskiego Jarmarku Wielkanocnego. Opłatę za dzierżawę miejsca można dokonać dopiero po zatwierdzeniu stoiska przez organizatora jarmarku. Zgłoszenia wystawców przyjmowane będą do dnia 1 kwietnia 2022 roku do godziny 15:00 lub do wyczerpania miejsc. Jarmark odbędzie się na zasadach bazaru miejskiego przy zaostrzonych środkach bezpieczeństwa. Każdy wystawca, przed złożeniem dokumentów, zobowiązany jest do zapoznania się z nim i jego bezwzględnego przestrzegania w dniach wystawowych

– informuje Bieszczadzki Dom Kultury.

Zdjęcie główne: UMiG Lesko