Ze względu na nowe wytyczne sanitarne zespół zdecydował się zrobić niespodziankę dla swoich fanów i zagra dodatkowy koncert tego samego dnia o godzinie 16:00. Dzięki temu każdy będzie mógł obejrzeć premierę na żywo i zdobyć płytę z autografami artystów.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Kolejne bieszczadzkie stacje narciarskie rozpoczynają sezon

Nowy krążek rzeszowskiej grupy

„Melodie nocy” to tytuł promujący trzeci już w dorobku krążek rzeszowskiej grupy Grzane Wino. Nowy gorący jeszcze krążek, to już nie tylko poezja śpiewana, piosenka turystyczna, muzyka z krainy łagodności – to nowe uczucia, nowe dźwięki, różnorodne rytmy i pełen wachlarz emocji. Całość ujęta w kilkunastu utworach, zupełnie innych niż te z poprzednich płyt.

Muzycy posiadają już w swoim dorobku dwie płyty „Bieszczady” (2018 rok) oraz „Zielone pudełko” (2020 rok)

Podczas 90 minutowej uczty muzycznej Artyści przenosić będą Państwa do tajemnych zakamarków własnego wnętrza i nieodkrytych miejsc. Będzie można usłyszeć jak zwykle wartościowe teksty o przyjaźni, uczuciach, krajobrazach, przeżyciach, a wszystko to ubrane zostanie w niezwykłe dźwięki płynące prosto z serc i dusz muzyków. Wykonawcy poruszą Państwa wrażliwość i zapewnią dobrą zabawę.

Zespół z pokaźnym dorobkiem

Grzane Wino to ubiegłoroczny laureat Międzynarodowego Festiwalu Interporta w Czechach. Doceniany jest także na wielu przeglądach i konkursach w kraju nie tylko za piosenkę „Już nie wrócą”, do której teledysk nagrany został latem, ale także:

2021 – OSPPT YAPA 2021 – Wyróżnienie za całokształt twórczości
2020 – II Festiwal Piosenki Uziemionej DOMÓWKA – Wyróżnienie
2020 – Międzynarodowy Festiwal Interporta – 1 miejsce
2019 – Festiwal Piosenki Studenckiej i Turystycznej BAKCYNALIA – 1 miejsce
2019 – Festiwal „Kropka 2019” PUCH – 2 miejsce
2019 – OPPT Nocnik w Łęczycy – 1 miejsce
2019 – 44. OSPPT YAPA 2019 – Wyróżnienie
2018 – OFPPiT „PRZY KOMINKU” w Kielcach– 3 miejsce, nagroda specjalna im. Grzegorza Pecela i nagroda publiczności
2018 – Festiwal Danielka – GRAND PRIX ! (Kryształ Danielki – Nagroda główna festiwalu)
2018 – Giełda Piosenki w Szklarskiej – 2 miejsce
2018 – Przegląd Bazuna – 2 piosenki laureatki i wyróżnienie dla gitarzysty
2017 – Ogólnopolski Festiwal Natchnieni Bieszczadem – 1 miejsce
2016 – Przegląd Piosenki Turystycznej Barwinek – 1 miejsce

Ich muzyka ma świetny odbiór zarówno wśród młodzieży jak i bardziej zaawansowanej wiekowo publiczności. Dzięki niej tworzą się nie tylko nowe przyjaźnie, ale także pomysły na czynienie dobra.

Od powstania poprzedniej płyty minął zaledwie rok – jak więc widać artyści nie zwalniają tempa i dbają o szerzenie piosenki literackiej. Mamy nadzieję, że i ten album odniesie wiele sukcesów.

Bilety można będzie nabyć poprzez portal Biletyna https://bilety.io/OIklR. Wszelkie informację na temat koncertu na profilach social mediów zespołu w tym na facebook.com/grzane oraz na wwww.grzane.pl.