Tegoroczna edycja wydarzenia zaskoczy pozytywnie każdego z Was. Obok takich wykonawców jak Yellow Horse, Strefa 50, Droga na Ostrołękę oraz Cezary Makiewicz i Koltersi, usłyszycie lokalne zespoły Under Cover i Bieszczadersów.

Gwiazdami festiwalu będą muzycy tworzący grupę Farben Lehre oraz Luxtorpeda. Pierwsza z gwiazd obchodzi w tym roku 35-lecie istnienia, druga – 10-lecie. Usłyszycie ich znane przeboje, ale i te z nowowydanych płyt.

Jak nowa nazwa wskazuje, w tym roku formuła wzbogacona zostanie o mocniejsze gitarowe riffy. Zatem na scenie pojawią się nie tylko nuty country, ale też zupełnie nowe brzmienia artystów polskiej sceny rockowej!

Miejmy nadzieję, że pandemiczne obostrzenia pozwolą powrócić do leskiego amfiteatru równie licznie jak w latach ubiegłych. Jedno jest pewne! Będzie wyśmienita zabawa przy dobrej muzyce i niepowtarzalna atmosfera pikniku.

Chyba nikt nie spodziewałby się, że to właśnie muzyka country, która do Leska przywędrowała przed laty ze Stanów Zjednoczonych na kasetach magnetofonowych, zadomowi się na dobre w mieście nad Sanem. Każdego roku początkiem lipca ściąga rzesze fanów. Przez lata niewielki piknik rozrósł się do drugiego pod względem wielkości, po Mrągowie, festiwalu w kraju. Teraz wpisuje się w kalendarz corocznych imprez coraz większej liczby fanów i motocyklistów, którzy zjeżdżają w Bieszczady z najdalszych zakątków Polski, by bawić się w klimatycznym miejscu, jakim jest leski amfiteatr.

Wydarzenie odbędzie się w terminie 2-3 lipca 2021 r. w amfiteatrze miejskim w Lesku i będzie biletowane (ograniczona ilość miejsc).  

Impreza odbędzie się zgodnie z wytycznymi sanepidu i wymaganiami wynikającymi z Rozporządzenia na dzień wydarzenia.

Źródło: UMiG Lesko