Na stronie Bieszczadzkiej Kolejki Leśnej pojawiła się informacja, że w długi weekend majowy kolejka nie będzie kursowała. Zarówno kursy jak i zwiedzanie nie będzie możliwe ze względu na narzucone obostrzenia.

Jest to przykra wiadomość dla osób, które wybierają się na majówkę w Bieszczady. Ta wąskotorowa kolejka jest jedną z większych atrakcji bieszczadzkich, która niezmiennie cieszy się ogromnym powodzeniem.

Pomimo, że obiekty noclegowe również są zamknięte, to na pewno wielu turystów pojawi się choćby na jeden dzień. Zapewne wielu z nich liczyło na skorzystanie z tej atrakcji.

Bieszczadzka Kolejka Leśna to frajda dla dzieciaków, niezapomniane przeżycia i świetna zabawa dla dorosłych. Przy okazji super okazja na podziwianie widoków i zachwycanie się dziką przyrodą Bieszczadów. Jest to też dobra alternatywa na deszczowe dni, kiedy nie można korzystać z atrakcji znajdujących się pod gołym niebem.

Więcej zdjęć i informacji o bieszczadzkiej ciuchci znajdziesz w tym artykule.

Na końcowej stacji w Przysłupiu na głodnych i chętnych czeka pstrąg, który utrwali niezapomniane wrażenia związane z tą podróżą. Poza tym, zarówno w Balnicy jak i Przysłupiu znajdują się kramy z pamiątkami i regionalnymi produktami od lokalnych sprzedawców. Niestety oni też zostaną bez dochodu w pierwszy majowy weekend.