W pierwszą sobotę lutego odbędą się zawody w narciarstwie biegowym „Tropem Wilka”. Będzie to VII edycja imprezy, która rozegrana zostanie jako memoriał śp. Tomasza Hartmana – pomysłodawcy i głównego organizatora dotychczasowych odsłon zawodów.

„Celem biegu jest popularyzacja narciarstwa turystycznego w Gminie Cisna, promocja aktywnych form turystki i wypoczynku w Bieszczadach oraz integracja środowiska leśników” – informują organizatorzy.

Zawody rozegrane będą na dwóch dystansach. Bieg Open i Leśnik na trasie około 7 kilometrów oraz Junior, którego długość wynosi około 2 kilometry. Wszyscy fani narciarstwa biegowego mają możliwość zapisania się w tym wydarzeniu do jutra, tj. 28 stycznia. Aby wziąć udział w biegu należy wydrukować i dostarczyć, mailowo lub osobiście, wypełnioną kartę zgłoszeniową wraz z potrzebnymi zgodami. Dokumenty znajdują się pod tym linkiem.

Organizatorem wydarzenia jest Nadleśnictwo Cisna wraz z Fundacją OTK „Rzeźnik”, Towarzystwem Rozwoju Wetliny i Okolic, GCKiE w Cisnej oraz Bieszczadzką Grupą GOPR.