Reklama

Reklama

Orlen Tour de Pologne Amatorów w Arłamowie. Poznaliśmy zwycięzców wyścigu!

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Orlen Tour de Pologne Amatorów w Arłamowie. Poznaliśmy zwycięzców wyścigu! - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności

W iście sportowej atmosferze odbył się kolejny wyścig Orlen Tour de Pologne Amatorów. Kolarze startowali z Hotelu Arłamów, gdzie również była zlokalizowana meta. Do pokonania mieli 75 kilometrów trudnej i wymagającej technicznie trasy z licznymi podjazdami, ale pomimo deszczowej pogody zaciekle walczyli o zwycięstwo w jednym z najbardziej obleganych wyścigów dla amatorów w Polsce. Wyścig to jednocześnie Memoriał Ryszarda Szurkowskiego, legendy polskiego kolarstwa. Na wyścig zapisało się 1950 uczestników.

„Super trasa, selektywna, dobre zabezpieczenie, było super” – mówił po dekoracji Adam Wójcik z 7R ROWMIX TEAM p/b 72D, zwycięzca kategorii Open wśród mężczyzn. Najlepszy amator pokonał trasę w 2 godziny 4 minuty i 38 sekund.

Wśród kobiet triumfowała Sonia Cięciel. Uzyskała czas 2 godziny 20 minut i 10 sekund. Zwycięzcy w ramach nagrody wygrali między innymi pobyt w górskim resorcie Madonna di Campiglio wraz z karnetem narciarskim w Dolomitach. „Trasa bardzo ciekawa. Super podjazdy, super szybkie zjazdy. Udało się wygrać! Naprawdę super wyścig” – cieszyła się po zwycięstwie najlepsza kobieta w kategorii OPEN.

Kategoria mężczyzn OPEN:

  1. Adam Wójcik
  2. Patryk Marcinkowski
  3. Adam Adamkiewicz
Kategoria kobiet OPEN:

  1. Sonia Cięciel
  2. Monika Piątkowska
  3. Angelika Tlołka
W tym roku zorganizowano także Premię Specjalną Hotelu Arłamów. Najszybsza kobieta i najszybszy mężczyzna na kilometrowym podjeździe pod Kalwarię Pacławską w nagrodę otrzymali tygodniowy pobyt w Hotelu Arłamów. Najszybsza okazała się Monika Piątkowska, a wśród Panów najszybszy był Adam Wójcik.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE