Mistrzostwa straży granicznej w tenisie stołowym. Które miejsce zajęli bieszczadzcy pogranicznicy? [ZDJĘCIA, WIDEO]

Opublikowano: Aktualizacja:
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności Pod koniec marca odbył się turniej tenisa stołowego, w którym wzięło udział 10 drużyn reprezentujących poszczególne straże jednostki straży Granicznej. Które miejsce zajęli bieszczadzcy pogranicznicy?

Po raz pierwszy w historii straży granicznej zorganizowano mistrzostwa tej służby w tenisie stołowym. Podczas wydarzenia jako pierwsze głos zabrał gen. bryg. SG Andrzej Popko, komendant Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej, który przywitał zawodników oraz życzył sportowej rywalizacji w duchu fair play.

Uczestnicy zawodów zmierzyli się w kategorii indywidualnej oraz drużynowej. Każdy zespół składał się z 3 zawodników, dwóch mężczyzn i jednej kobiety. Łącznie w turnieju rywalizowało 30 funkcjonariuszy. W klasyfikacji drużynowej zwyciężył Nadwiślański Oddział SG. Drugie miejsce zajęła drużyna Nadbużańskiego Oddziału SG, a trzecie Warmińsko-Mazurskiego Oddziału SG. Bieszczadzcy pogranicznicy zajęli ostatecznie piąte miejsce.