Reklama

Konkurs portalu wBieszczady.pl. Wygraj bilety na Festival Country&Rock w Lesku!

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Konkurs portalu wBieszczady.pl. Wygraj bilety na Festival Country&Rock w Lesku! - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności

Corocznie Lesko w pierwszy weekend lipca staje się stolicą polskiego country, od ubiegłego roku wzbogaconego o klasykę krajowego rocka. Już po raz 34, 1 i 2 lipca na scenie leskiego amfiteatru zobaczymy niezwykłą mieszankę gatunków country, bluesa, rocka, punk rocka i rock’n’rolla. Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy specjalny konkurs, w którym do wygrania będą dwie darmowe dwuosobowe wejściówki.

Wygraj bilety na Festival Country&Rock

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy odpowiedź krótko na jedno pytanie: Dlaczego chciałbyś/chciałabyś pojawić się na Country&Rock w Lesku? Odpowiedź należy przesłać do 24 czerwca, do godziny 21:00 na adres mailowy redakcja@wbieszczady.pl lub w wiadomości prywatnej na profil „WBieszczady” na platformie Facebook. Spośród wszystkich zgłoszeń wybierzemy 2 najciekawsze wypowiedzi, które nagrodzimy dwuosobowymi biletami.

W wiadomości oprócz odpowiedzi na pytanie, prosimy podać imię i nazwisko oraz numer telefonu. Wyniki zostaną ogłoszone na naszym portalu 25 czerwca.

Country&Rock w Lesku

O wyśmienitą zabawę zadba 9 zespołów, a wśród nich znane publiczności The Medley, Manson Band, Jo & Lazy Fellow oraz Colorado Band, które wiele razy gościły na tym drugim po Mrągowie festiwalu country w Polsce. Swoją obecnością tegoroczną edycję zaszczycą muzycy legendarnej rzeszowskiej grupy RSC, która swoją działalność artystyczną prowadzi w Rzeszowie od 1981 roku. W ich wykonaniu usłyszymy takie klasyki jak „Życie to teatr”, „Maraton rockowy” czy „Fabryka snów”. Kolejnych trzech wykonawców chyba też nikomu szerzej przedstawiać nie trzeba, bo takie nazwy jak Sexbomba, Lipali i Illusion z Tomaszem „Lipa” Lipnickim mówią same za siebie, a utwory „Woda. Woda. Woda.”, „Popioły” i „Nóż” zna każdy sympatyk polskiego rocka.

[Best_Wordpress_Gallery id="644" gal_title="Festival w Lesku"]

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE