Reklama

Reklama

Koncert muzyki filmowej i musicalowej w leskim parku miejskim. Przed zgromadzonymi wystąpi Joanna Aleksandrowicz

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności

Bieszczadzki Dom Kultury w Lesku dla koneserów muzyki filmowej i musicalowej przygotował specjalny koncert. Gra świateł, ognia i cieni nocnych drzew – w takiej scenerii na scenie leskiego parku wystąpi charyzmatyczna wokalistka Joanna Aleksandrowicz wraz z muzykami.

Joanna Aleksandrowicz to aktorka i wokalistka, która występowała na scenach wielu Teatrów w Polsce, między innymi na deskach Teatru Wielkiego we Wrocławiu w spektaklu mistrza Jana Szurmieja. Współpracuje z topowymi reżyserami filmowymi: Wojtkiem Smarzowskim czy Markiem Koterskim. W październiku 2021 roku odbyła się premiera filmu „Wesele” z jej udziałem.
Dzięki swojej ambicji i determinacji stworzyła ponadczasowy projekt filmowo-musicalowy „Od Nocy Do Nocy”, który zagrała 200 razy na różnych scenach muzycznych. W repertuarze znajdują się utwory „Noce i Dnie”, „Vabank” czy musical „Metro”.

W grudniu 2020 roku odbyła się premiera pierwszej płyty w złotym wydaniu, która przenosi słuchaczy w świat nieoczywistych barw musicali i dawnych filmów.

Artystka koncertem „Od nocy do nocy” w premierowej odsłonie w roku 2020 miała okazję gościć na prestiżowym Festiwalu Literackim Noblistki Olgi Tokarczuk. W 2021 roku zrealizowała wraz z zespołem ponad 30 letnich koncertów blisko natury, w wyjątkowych aranżacjach świetlnych. Koncepcja koncertu na trawie jest jej autorską, w której aktorka chciała zachować klimat i nastrój, co niewątpliwe się udało. Projekt ten jest kontynuowany w bieżącym roku, wzbogacony o tournee po perłach historii i miejscach pięknych nieodkrytych – plażach, ogrodach, parkach

- informuje nas Dawid Lipka z urzędu miasta.

Wydarzenie rozpocznie się w najbliższy piątek, 22 lipca o godzinie 20:30 w Parku Miejskim w Lesku. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, należy jedynie odebrać darmową wejściówkę, która uprawnia do miejsca siedzącego. Komu nie uda się jej zdobyć, zachęcamy do zabrania ze sobą kocyków. Wejściówki można odebrać w Bieszczadzkiej Galerii Sztuki Synagoga (ul. Berka Joselewicza 16) lub w Biurze Podawczym Urzędu Miasta i Gminy Lesko (ul. Parkowa 1).

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE