Opublikowano: Aktualizacja:
Autor:

Komplet punktów w Trześni. MKS Arłamów Ustrzyki Dolne wygrywa z ostatnią drużyną w tabeli - Zdjęcie główne

Przeczytaj również:

Aktualności

Po czterech porażkach, piłkarze MKS-u Arłamów Ustrzyki Dolne wpisali na swoje konto komplet punktów. Podopieczni Lecha Czaji wygrali w Trześni z miejscowym zespołem 4:0, a na liste strzelców dwukrotnie wpisał się Harrison Perea Espana.

Od pierwszych minut można było zwrócić uwagę na znaczącą przewagę drużyny przyjezdnych. MKS Arłamów przejął kontrolę nad grą, a jego dobra dyspozycja została potwierdzona w 15. minucie, kiedy Kacper Sumara pokonał bramkarza Czarnych posyłając futbolówkę za linię bramkową. Przed końcem tej części spotkania, wynik na 2:0 podwyższył Harrison Perea Espana. Ten sam zawodnik 2 minuty później po raz kolejny zanotował gola.

Po zmianie stron nic się nie zmieniło. Bieszczadzki zespół wyprowadzał kolejne akcje, które miały swoje zwieńczenie w postaci bramki. Wynik starcia ustanowił Oleg Moskalets umieszczając piłkę w siatce.

Po 26. kolejkach MKS Ustrzyki Dolne zajmuje 15. miejsce z 27 punktami na koncie. W najbliższej kolejce podopieczni trenera Lecha Czaji podejmą przed własna publicznością Sokół Kolbuszowe Dolną.

LKS Czarni Trześń – MKS Arłamów Ustrzyki Dolne 0:4 (0:3)

0:1 Kacper Sumara 15’
0:2 Harrison Perea Espana 43’
0:3 Harrison Perea Espana 45’
0:4 Oleg Moskalets 56’

Czarni Trześń: Rafał Rudolf, Mikołaj Mazur (40’ Kamil Szymański), Marcin Godek (68’ Jan Jeż), Radosław Strojny, Jakub Juras, Jakub Tęczar (78’ Mateusz Dulik), Michał Szymański, Patryk Wąs, Wojciech Soboń, Dawid Maziarz (55’ Marek Wójciak) i Mateusz Dopart.

MKS Arłamów Ustrzyki Dolne: Dariusz Półkoszek, Filip Fundanicz (60’ VladyslAv Valihura), Łukasz Bujak, Kacper Zięba, Mikołaj Szczurek (70’ Jędrzej Pilch), Paweł Ziemba, Kamil Walaszczyk (60’ Kacper Bielak), Oleg Moskalets (60’ Karol Czelny), Kacper Sumara (70’ Daniel Rąpała), Harrison Perea Espana (60’ Hanson Kumah-Doe) i Radosław Macnar.